Konferencja studencka "What about Design?" - 24.10.2013

22 września 2013

PLAKAT design dlugie logo
Koło Naukowe Studentów Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Łódzkiego uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w trzeciej konferencji interdyscyplinarnej, w tym roku po raz pierwszy międzynarodowej. Tematem tegorocznej konferencji „What about Design? Poland Yesterday Today Tomorrow” jest problematyka designu polskiego, który nadal czeka na naukowe opracowanie.
Podjęcie rozważań na wielu płaszczyznach pozwoli na umożliwienie uczestnikom poszerzenia wiedzy i zwrócenie uwagi na wzornictwo polskie.
Nasze rozważania zostały ujęte w trzech przewodnich panelach: „Przeszłość”, „Teraźniejszość – XXI wiek”, „Przyszłość”. W każdej z debat chcielibyśmy przyjrzeć się poszczególnym tematom w danych obszarach czasowych.

Więcej informacji w załączniku: pobierz plik
Marcin Składanek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer tortor metus, ultricies et auctor nec, elementum sed magna.